1. גאונות. "אנחנו מחפשים אנשים חכמים בטירוף" אמר קוק. אבל להיות חכם באמת לא מספיק. "שים את זה בצד לרגע. יש הרבה אנשים חכמים מאוד". לכן קוק גם מחפש …

2. נחישות. "אנחנו מחפשים נחישות וכושר סיבולת", הוא אמר. זו היכולת להישאר עם אותה תשוקה, חוזק ויכולת להתאושש כאשר אתה נתקל במכשולים.

3. סקרנות אובססיבית. "אנחנו מחפשים אנשים סקרנים כי, פעמים רבות, אתה באמת לא יודע מה לעשות, אבל אתה סקרן מספיק כדי להתחיל למשוך את החוט ולראות לאן זה לוקח אותך".

4. מיקוד קבוצתי. "אנחנו מחפשים אנשים שהם מאוד שיתופיים כי אף אחד – אפילו מישהו שיש לו S על החזה וגלימה על הגב – אף אחד לא יכול לעשות הכל לבד", הוא אמר. "אז אנחנו מחפשים אנשים שמאמינים שעל ידי עבודה עם אחרים, הם יכולים ליישם את מה שהם עושים".

5. אידיאליזם סוער. "אנחנו מחפשים אנשים שאינם מקבלים את הסטטוס קוו, אנשים שאינם מרוצים שכך הם פני הדברים, כי הם באמת רוצים לשנות את העולם ו ומשקיעים את כל מה שיש להם בחתירה למטרה".

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

5 שיעורים שכדאי לאמץ מוורן באפט

מכל המיליארדרים ואנשי העסקים המצליחים, וורן באפט נשאר דמות-על. לא רק שהוא שנון וחריף, יש לו המון חוכמת חיים. הוא קורא הרבה ומעל הכל, הוא יודע ליהנות מהחיים החל מתזונת הג'אנק פוד המפורסמת שלו, ועד הבית הישן שבו הוא חי עד היום.
לחצו להמשך הקריאה

רציתם להגיע לרמות הגבוהות? יש שם לחץ

לחץ. תפסיקו לדבר על לחץ. רציתם להגיע לרמות הגבוהות? יש שם לחץ. על הבמה מול מאות אנשים בקהל, יש לחץ. להופיע בטלוויזיה – לחץ. להצטלם בסרטון לדיגיטל – לחץ. להוביל תהליכים גדולים, פירושו חוסר מנוחה, וגלגלי המוח נעים בספיד מסוג אחר.
לחצו להמשך הקריאה

כמה כסף מגיע לכם על הופעה

הגענו לנושא הכי כאוב והכי מענג – כסף. אז כמה כסף לבקש עבור ההרצאה שלכם? מהו התגמול הנכון עבור הידע, הזמן והמאמץ שלכם בהופעה מול קהל, בכנס מקצועי, בהכשרה מלוטשת לבעלי עסקים, לחברות וארגונים?
לחצו להמשך הקריאה