ערן הדס - קורס דיבור מול קהל

הכשרה זו תאפשר לכם:

ללמוד כיצד להופיע בבטחון מול קהל

לקבל את כל הכלים המעודכנים והטובים בישראל

לבנות הרצאה המבוססת על המיומנויות והנסיון שלכם

להרכיב נאום מנוסח היטב בתהליך פשוט ורב עוצמה

ללמוד איך להיות פרזנטורים כריזמטיים ומשכנעים

ליצור מעמד של מומחה

ומי יודע לאן זה ייקח אתכם…

 

למידע נוסף ותיאום פגישה

הופעה מול קהל – מה לומדים?

הקניית כלים וידע מעשי מתקדם במיתוג ושיווק אישי והופעה מול קהל. כיצד נבליט את היתרון היחסי שלנו בסביבה רווית מתחרים, ונשפר את האופן שבו רואים אותנו אחרים. כללי עשה ואל תעשה בהעברת תכנים ומסרים ממוקדים ומשכנעים. מיומנויות בעבודה על הצגת התוכן המקצועי; שיפור יכולות שיחת מכירה; מוכנות גבוהה להעברת המסר האישי-עיסקי האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה. חידוד כללי ההופעה מול קהל, שפת הגוף, שימוש בטרמינולוגיה נכונה, אנרגיות הולמות, כיצד להימנע מטעויות. ביצוע שלם של הופעה ומסרים. תרגול מעשי.

ההכשרה כוללת  טכניקות פשוטות לשיפור מיידי בהופעות מקצועיות ועסקיות. 

שליטה בשלושת המרכיבים העיקריים בהופעה מול קהל:

  1. מיומנות הופעה.
  2. שימוש נכון בטקסט.
  3. שליטה בתוכן. 
  • ההכשרה כוללת ניתוח חומר מצולם.

למי מתאימה ההכשרה?

ההופעה שלכם קרובה ואין זמן להכשרה ארוכת טווח? חייבים את הכלים כאן ועכשיו? רוצים לרכז את ההכשרה לאימון מרוכז? בואו לקבל הכשרה מזורזת שתביא אתכם למוכנות הטובה ביותר האפשרית בזמן קצר.

מתקשים לדבר מול קבוצה של אנשים? חשים במחסום מנטאלי? היכולת להציג את עצמנו בפני אנשים היא קריטית בהצלחתנו העסקית. החשש לדבר מול קהל נפוץ בקרב רבים – אך קל להתמודדות מכפי שנדמה. 

אתם מדברים מול קהל כדי להעביר מסר, מידע או חזון. כמובילי ארגונים, כמנהלים או כעובדים מן השורה, בכל פעם שאתם נדרשים לדבר מול קבוצה, אתם מעוניינים להפוך את החשש לבטחון, ולהיות סוחפים ומשכנעים.  

המטרות הללו מושגות על ידי החזון שלכם, האנרגיה שאתם מפגינים והרגשות שאתם מעוררים. אל תשאירו את התוצאה הסופית של הופעתכם ליד המקרה. בדיוק כפי שלא הייתם חותמים על דוחות כספיים ללא הבנה מעמיקה של משמעותם עבור החברה שלכם, אתם חייבים להבין את התמונה המלאה וההשלכות של ההופעה שלכם עליכם ועל מנהיגותכם.

לאיזו תוצאה תוכלו להגיע בתום ההכשרה?

הקורס המזורז של הופעה מול קהל יהפוך אתכם לדוברים המעולים שאתם רוצה להיות. תוכלו לקבל כלים מקצועיים מעודכנים ברמה גבוהה, באימון תומך עם ביקורת כנה לגבי מה שאתם עושים נכון ודברים שצריך לשנות. אנחנו נעזור לכם לבטל את הסחות הדעת, לשפר את שפת הגוף שלכם ולעשות שימוש אופטימלי בתנועות מילוליות.

אם נאבקתם עם פרזנטציות בעבר, אנחנו נעזור לכם להתגבר על חוסר בטחון ולספק את רמת הביצועים שאתם מסוגלים – בכל פעם.

אם אתם כבר מופיעים טוב ורוצים ללכת "מטוב למצוין", אנחנו נעזור לכם לעלות לדרגת הכוכב שלכם כדי להפוך לדוברים מבוקשים.

אז אם אתם מתכוננים למצגת או נאום חשוב, רוצים לשאת דברים בישיבת צוות או לנהל שיחה שיווקית אפקטיבית – אימון להופעה מול קהל עשוי להיות ההחלטה הטובה ביותר שתבצעו. 

עשו את הצעד הראשון. בואו להפוך לדוברים בעלי בטחון ומעוררי השראה. התכוננו להנאה ולתוצאות מרשימות

ערן הדס – לדבר מול קהל ומצלמה למיתוג אישי ולשיווק העסק שלך | eran hadass – public speaking

 ליצירת קשר: 050-5304051

הקורס המזורז

4 מפגשים

טלוויזיה וניו מדיה

וידאו שיווקי ביו-טיוב

בניית מצגות

ונאומים

סדנאות חוויה

public speaking

אחד על אחד

+ בונוס חינם

אימון פרימיום למנהלים

תוכנית לארגונים

בואו לבנות את המותג האישי דרך הופעה מול קהל

למה בכלל צריך לדבר מול קהל?

נאומים והופעה מול קהל הפכו במידה רבה לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו –  ובעצם, מי לא? –  כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו.

אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא. 

ברוריה ביגמן, הוועד האולימפי

"ערן, היה פשוט נפלא! שמחתי מאד לראותך בפעולה מול משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016, ספורטאים ומאמנים. עבודתך ברמה הגבוהה ביותר. יישר כוח!"

רון שביט, יועץ לנשיא המדינה

"ערן הדס הוא בר-סמכא מהשורה הראשונה, זכיתי ללמוד ממנו רבות. מפגין רמה מקצועית ואישית גבוהה, איכפתיות, חריצות ואורך רוח".

רות עוז שלם, נשים במעגל החיים

"מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. אוהבת אותך מראש. תודה רבה שאיפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"

ערן הדס, הופעה מול קהל, הופעה מול מצלמה, דיבור בפני קהל, דיבור מול קהל, ערוץ 2, ערן הדס ערוץ 2, ערן הדס רשת, ערן הדס עיתונאי, פחד קהל, קורס הופעה מול קהל, קורס הופעה מול מצלמה, Eran hadass, Eran hadas