public speaking made easy

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

ערן הדס 050-5304051

ערן הדס 050-5304051

שאלות נפוצות

נאומים והופעה מול קהל הפכו לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו – ובעצם, מי לא? – כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו. אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא.
הופעה מול קהל היא דרך מצוינת לבנות את המותג האישי שלנו; הכלים יקנו לכם יכולת לקדם את הקריירה, להרשים את הממונים עלינו, להרשים את הכפופים לנו; היא דרך להוכיח לקונים פוטנציאלים שיש לכם מוצר טוב ביד; היא דרך נאותה לקדם את העסקים; והיא דרך נוספת להרוויח כסף מהידע שלנו. במילים אחרות, כלים נכונים בהופעה מול קהל מעלים את הערך האישי שלנו, בונים לנו מוניטין, ובדרך פלא פורשים בפנינו שטיח אדום להצלחה. הכלים המקצועיים פשוטים – והם יסייעו לכם להגיע לשלב הבא.
אל תחשבו לרגע שאתם לא מסוגלים לדבר מול קהל או מצלמה. אתם נותנים נאומים מדי יום למשפחה, לחברים, לעמיתים שלכם, וכן, אפילו לזרים. השיחות היומיות שלכם הן לא יותר מאשר מיני-נאומים בבגדים יומיומיים. אם אתם יכולים לדבר עם אדם אחד, אתם יכולים לדבר עם קהל של מאות. באמת! כאשר אתם מדברים אל קהל גדול, אתם עדיין מדברים עם אדם אחד בכל פעם, ממש כאילו הייתם משוחחים עם הקופאית בסופרמרקט או נוסע שהתיישב לידכם במטוס. בין אם הנושא הוא מזג האוויר או תיאור של טיול קמפינג אהוב, בתשובה לשאלה "במה אתם עוסקים?" – אתם נותנים נאום מקוצר, שלם, עם התחלה, אמצע וסוף . ייתכן שכבר נתתם 'נאום מעלית' קצר (בדרך כלל לא יותר מ -30 שניות) עם מידע חשוב לקולגה, לבוס, או ללקוח, או שהחלפתם מידע במסיבת קוקטייל. זה באמת לא יותר מפרץ מידע של שלוש דקות שהספיקו כדי להחזיק את תשומת ליבם. במילים אחרות, כבר הענקתם נאומים רבים. נו, זה לא היה קל? אוקיי, אולי זה לא כל כך קל כשאתם בחדר ישיבות מלא באנשים, וכל תשומת הלב מתמקדת בכם, שם למעלה על הבמה. אבל יש לנו עם מה לעבוד.
דקות ספורות – ויש שינוי! והם נחנקו עם זה ימים, לילות, חודשים ושנים, והיו משוכנעים שלהם עצמם אין את זה. שלהופיע מול קהל הם אינם מסוגלים. שאת המתנה הזו לא יוכלו לרכוש לעולם, שהנס הזה פסח עליהם. בסדנאות תרגול להופעה מול קהל מגלים מרבית המשתתפים שאת חרדת הדיבור בציבור ניתן לפתור בקלות יחסית. לאחר תרגול לא ממושך, הם חשים הקלה גדולה, אבן גדולה נגולה מעל ליבם, והם מדווחים על כמעט 'לידה מחדש'. אנשים מספרים על צומת משמעותית של שיפור אישי והעצמה, ומסכמים בדרך כלל את החוויה במילים "חבל שלא עשיתי את זה קודם". איזה עולם.
אנו מציעים תוכנית לארגונים המעוניינים להשיג מטרות מגוונות כגון גיבוש העובדים, יציאה מהשגרה, יצירת מוטיבציה והווי חברתי. עם ההכשרה שלנו תוכלו להציע לעובדים או לחברי הצוות שלכם אימון להופעה מול קהל ומצלמה, באופן שיסייע להם להצליח בעבודה, כדי לייצג את החברה שלכם היטב. אילו יעדים אפשריים למימוש באמצעות הכשרת public speaking להופעה מול קהל? 1. גיבוש צוותים 2. הזנקה, סיכום או ציון אבן דרך במבצעים ובתהליכים 3. אינטגרציה בין מחלקות בארגון 4. שילוב אימון בתוכניות לפיתוח מנהלים 5. אימונים אישיים למשתתפים באימוני צוותים, ולמנהלים שמובילים תהליכים. על איזה תוצאות דיווחו צוותים שעברו את סדנאות public speaking למנהלים ועובדים? – הטמעת public speaking ככלי להתקדמות מתמדת – יצירת מחויבות למימוש תוצאות בלתי רגילות – מיצוי פוטנציאל האישי והארגוני – הקניית שפה ככלי ניהולי, לשיפור התקשורת ולשיתוף הפעולה התנעת תהליכים ארגוניים

Eran Hadass Public Speaking is a cross platform house for personal development, sales training, book writing and tv apearance

 

הלקוחות שלנו מספרים

ערן, היה פשוט נפלא!!! שמחתי מאד לראותך בפעולה מול משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016, ספורטאים ומאמנים. עבודתך מקצועית מאד, ברמה הגבוהה ביותר. השכלת להדריך בחדות את המשתתפים בסדנת התקשורת, ולהביא אותם למקצועיות כיאה למעמד – שגרירים נאמנים של המדינה באולימפיאדה. יישר כוח!!!
ברוריה ביגמן
דוברת הוועד האולימפי
"ערן הוא האיש הראשון שפגשתי בדרך בתחום התקשורת. כמו רמזור שמכוון אותך בצומת, הוא הקפיד לאפשר לי לנסוע בקצב שלי, בנוחות שחיפשתי לעצמי. אבל יותר מכך, הוא הקפיד לסמן לי גם באור כתום את החולשות, הצורך להיזהר, להקפיד, לחשוב פעמיים. איש תקשורת וטלוויזיה מהמעלה הראשונה, שאני חייב לו המון. על תשומת הלב, על האמון והאמונה ועל הפרגון. נכנסתי לקורס שלו מלא מוטביציה עם אפס ניסיון, בחור צעיר עם חלום שהתגשם, ויצאתי ממוקד לעצמי וחדור מטרה. יש רגעים שצריך לעצור ולומר לאנשים טובים בדרך מילה אחת. ערן, תודה".
ירון אברהם
כתב דסק מדיני ומגיש, חדשות 2
"ערן הדס הוא בר-סמכא מהשורה הראשונה לתחומי התקשורת. איש רחב אופקים, בעל ידע בלתי רגיל, סקרנות אינטלקטואלית ותפיסת עולם מקצועית מקורית ופורצת דרך. זכיתי ללמוד ממנו רבות, תוך השתאות מהרמה הפדגוגית הגבוהה, האסרטיביות וכישורי המנהיגות. ערן הוא דמות מוערכת מאוד המשמש מודל של עיתונאי, מורה, מרצה, מנהל ויזם. בכל הצמתים בהם פגשתיו הפגין רמה מקצועית ואישית גבוהה, איכפתיות, חריצות ואורך רוח".
רון שביט
יועץ לנשיא המדינה ופרשן ערוץ הכנסת
ערן, למדנו ממך המון! תודה לך מעומק הלב על ההדרכה הנהדרת באירוע המדיה בישראל בקרב האקדמאים עולי צרפת בישראל. ההרצאה שלך הייתה מאוד מוערכת וקיבלנו הערכה מאוד חמה מהקהל. זה היה מאוד מעניין ומגרה. תודה רבה!
Alain Zeitoun
מזכ"ל עמותת אקדמאים דוברי צרפתית
"ערן הדס, מנטור לפריצת דרך מקצועית. איך הצלחת לעורר את היכולות החבויות בי, להאמין בעצמי ולכונן רגעים סופר חשובים בחיי. אתה סייף מבלי להחזיק את הרומח, מדויק באיבחון ודואג שזה יתוקן ברגישות על ידי טכניקה שמלווה אותי בכל פרויקט. גרמת לי להאמין בעצמי, להיות פשוט אני בגירסה הכי מצוינת שלי ולהנהיג את דרכי. לנצח אוקיר לך תודה על מתנת המודעות שהנחלת בי וההצלחה שיש לך חלק גדול בה".
דלילה חתואל
ספורטאית אולימפית, מרצה ומנחת סדנאות
"ערן, אתה לא מבין כמה חיזקת אותי. אתה יודע לתת כלים ותקווה שדברים יכולים לקרות. תודה על הכל אין כמוך"!
סימה בכר
Phibrows Microblading artist

הקורס המזורז

4 מפגשים

טלוויזיה וניו מדיה

וידאו שיווקי ליו-טיוב

להפוך למרצה

בניית מצגות ונאומים

סדנאות חוויה

public speaking

אחד על אחד

+ בונוס חינם

אימון פרימיום למנהלים

תוכנית לארגונים

בואו לבנות את המותג האישי דרך הופעה מול קהל

למה בכלל צריך לדבר מול קהל?

נאומים והופעה מול קהל הפכו במידה רבה לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו –  ובעצם, מי לא? –  כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו.

אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא. 

טל זכריה, מאמנת כושר

"לא האמנתי שאוכל לעמוד מול קבוצה גדולה של אנשים, לדבר, להוביל ולהעביר אימונים, ואפילו להופיע בטלוויזיה. מאז שצברתי בטחון הקריירה שלי ביצעה קפיצת מדרגה. תודה!"

יניב גלעדי, קריין מקצועי ושדרן רדיו

"ערן נתן לי את הבטחון להתייצב לראשונה בחיי מול מצלמה, ואפילו לאהוב את זה! הוא מקצוען אמיתי שיודע לזהות את היכולות שיש בנו, ומוביל אותנו להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר".

רות עוז שלם, נשים במעגל החיים

"מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. תודה רבה שאפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"

ערן הדס, הופעה מול קהל, הופעה מול מצלמה, דיבור בפני קהל, דיבור מול קהל, ערוץ 2, ערן הדס ערוץ 2, ערן הדס רשת, ערן הדס עיתונאי, פחד קהל, קורס הופעה מול קהל, קורס הופעה מול מצלמה, Eran hadass, Eran hadas