ממליצים על ערן הדס

"ערן תודה רבה על כלים מקצועיים מועילים מאוד להופעות מול קהל ובתקשורת. זה ללא ספק יתרום לי"

איציק לארי​

|

מנכ"ל עיריית ירושלים​

"ערן הדס, מנטור לפריצת דרך מקצועית. איך הצלחת לעורר את היכולות החבויות בי, להאמין בעצמי ולכונן רגעים סופר חשובים בחיי. אתה סייף מבלי להחזיק את הרומח, מדויק באיבחון ודואג שזה יתוקן ברגישות על ידי טכניקה שמלווה אותי בכל פרויקט. גרמת לי להאמין בעצמי, להיות פשוט אני בגירסה הכי מצוינת שלי ולהנהיג את דרכי. לנצח אוקיר לך תודה על מתנת המודעות שהנחלת בי וההצלחה שיש לך חלק גדול בה". ​

דלילה חתואל​

|

ספורטאית אולימפית, מנחת סדנאות​

"ערן הוא האיש הראשון שפגשתי בדרך בתחום התקשורת. כמו רמזור שמכוון אותך בצומת, הוא הקפיד לאפשר לי לנסוע בקצב שלי, בנוחות שחיפשתי לעצמי. אבל יותר מכך, הוא הקפיד לסמן לי גם באור כתום את החולשות, הצורך להיזהר, להקפיד, לחשוב פעמיים. איש תקשורת וטלוויזיה מהמעלה הראשונה, שאני חייב לו המון. על תשומת הלב, על האמון והאמונה ועל הפרגון. נכנסתי לקורס שלו מלא מוטביציה עם אפס ניסיון, בחור צעיר עם חלום שהתגשם, ויצאתי ממוקד לעצמי וחדור מטרה. יש רגעים שצריך לעצור ולומר לאנשים טובים בדרך מילה אחת. ערן, תודה".

ירון אברהם​

|

כתב דסק מדיני ומגיש, חדשות 12​

היה לי חלום לדבר עם קהל ותאריך להגשים אותו... זה הרגע שפגשתי את ערן. עם מנטור, חשובה הכימיה ואמון כדי לצאת לדרך משותפת. הליווי האישי היה כל מה שהייתי צריכה כדי שאוכל לחבק את השדים והפחדים ולהתמודד עם הלחצים. בעזרתו המדויקת והמקצועית שברתי הרבה מחסומים והגעתי מוכנה ומקצועית לרגע המיוחל, שלא רק שלא היה טראומתי - אלא מאוד מהנה (ונראה שפתח לי תיאבון לעוד). תודה ערן על הכל! ממליצה בחום לכל אחד שצריך להציג בפני קהל

גלית גלשטיין​

|

מנהלת דיליג'נט ישראל​

"ערן הדס הוא בר-סמכא מהשורה הראשונה לתחומי התקשורת. איש רחב אופקים, בעל ידע בלתי רגיל, סקרנות אינטלקטואלית ותפיסת עולם מקצועית מקורית ופורצת דרך. זכיתי ללמוד ממנו רבות, תוך השתאות מהרמה הפדגוגית הגבוהה, האסרטיביות וכישורי המנהיגות. ערן הוא דמות מוערכת מאוד המשמש מודל של עיתונאי, מורה, מרצה, מנהל ויזם. רהיטותו של ערן, עושר לשונו וכישוריו הרטוריים הולכים לפניו. בכל הצמתים בהם פגשתיו הפגין רמה מקצועית ואישית גבוהה, איכפתיות, חריצות ואורך רוח".

ד"ר רון שביט​

|

יועץ לנשיא המדינה ופרשן בערוץ הכנסת​

"ערן היקר, רוצה להודות לך מקרב לב על הסדנה למנהלי בתי הספר של תובנות. הסדנה היתה מדויקת לצרכים שלנו - חשפה את חשיבות הנושא, העניקה כלים להתמודדות, חשפה את הסוגיות לשיפור ונתנה לנו מוטיבציה, רצון ואמונה - שביכולתנו לעבוד ולהשתפר. נהנינו מאופן ההגשה, המקצוענות, הביקורת הבונה, מהרצון הטוב ומהאיכות והמוקפדות בכל פרט. המשתתפים שיבחו את הסדנה וטענו כי חשו נתרמים באופן משמעותי ויוצא דופן. הסדנה העניקה לנו רוח גבית, פרגון והשראה ועל כך הערכתי הרבה"

קארן טל​

|

מנכ"לית תובנות בחינוך​

"תודה מקרב לב על סדרה מועילה מאוד של מפגשים, אתה איש מקצוע וסייעת לי מאוד"

אופיר סופר​

|

שר העלייה והקליטה​

"כדובר נבחרת ישראל בכדורסל, הזמנתי את ערן להרצות בפני שחקני הנבחרת כחלק מההערכות לאליפות אירופה שתתקיים לראשונה בארץ. חשבתי שלאור החשיפה הגדולה בתקשורת, חשוב להגיע מוכנים. וכך היה. במשך הסדנה ערן ריתק את השחקנים, שמרביתם מנוסים מאוד מול התקשורת. העביר באופן ברור ונכון את המסרים שביקשנו להעביר לשחקנים, את ההתנהלות הנכונה מול התקשורת ומה מצופה מספורטאי על. למרות שהשחקנים חוו כמעט הכל בקריירה ארוכה וחשופים מאוד לתקשורת, גם שלושה ימים לאחר הסדנה הם עדיין שוחחו עליה, על השפעותיה ועל דברים שעליהם לעשות או לא לעשות, כפי שערן העביר להם. אני מבקש להודות לערן על אורך הרוח, הסבלנות ומעל הכל המקצועיות ואני בטוח שזו לא הסדנה האחרונה שהוא יקיים מול מאמני ושחקני נבחרות ישראל".

חגי סגל​

|

דובר איגוד הכדורסל​

"תודה רבה ערן, עזרת לי מאוד בהכנה לראיונות בתקשורת'.

ארטיום דולגופיאט​

|

אלוף אולימפי, התעמלות קרקע​

"הולך איתך בעיניים עצומות. הטוב בארץ".​

אלון יפת​

|

שופט כדורגל בינלאומי, מרצה​

"ערן, היה פשוט נפלא! שמחתי מאד לראותך בפעולה מול משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016, ספורטאים ומאמנים. עבודתך מקצועית מאד, ברמה הגבוהה ביותר. השכלת להדריך בחדות את המשתתפים בסדנת התקשורת, ולהביא אותם למקצועיות כיאה למעמד – שגרירים נאמנים של המדינה באולימפיאדה. יישר כוח"!

ברוריה ביגמן​

|

דוברת הוועד האולימפי ומשלחת ישראל לריו​

"בפורום נכתב שאם המרצה כל כך נלהבת מהנושא, צפוי קורס מרתק. אם הצלחתי להעביר דרך המצלמה משהו מהעניין הגדול שלי בנושא – חלק גדול זה הודות לך. זו חובה מהנה בעבורי להודות על ההנחיה, הכלים והטיפים, וכן – גם המניפולציות שתמיד הצליחו להוציא ממני עוד משהו. אין ספק שהיום אני מחייכת ואנרגטית מול המצלמה"

פרופ' מירי שפר-מוסינזון​

|

ראשת החוג, הסטוריה מזה"ת ואפריקה אונ' ת"א ​

"ערן הדס - תודה מכל הלב על כלים מצוינים בסיטואציות תקשורתיות"

בן מיוסט​

|

המישנה למנכ"ל משרד ראה"מ​

"הבטחון שאתה יודע לנסוך באחרים, השקט, השלווה, נועם ההליכות, וההרגשה של "אני פה והכל בסדר" הם הם הדברים שחווים ממך ושאפו על כך. כולנו צמאים למוצא פיך... ערן, אתה נהדר"

טובה ראובני​

|

תכנון ועיצוב פנים • הום סטיילינג ​

"בכל פעם שמחמיאים לי, אני אומרת זה בזכות ערן הדס. מכירים? ואז עוד יותר מעריכים אותי"!

ליבי נחימובסקי​

|

‎ליבילנד LibbyLand‎​

"ערן נתן לי את הבטחון להתייצב לראשונה בחיי מול מצלמה, ואפילו לאהוב את זה! הוא מקצוען אמיתי שיודע לזהות את היכולות הטבעיות שיש בנו, ובדרכו המיוחדת מוביל אותנו צעד אחר צעד כדי שנדע איך להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר".

יניב גלעדי​

|

קריין מקצועי ושדר רדיו​

"תודה ענקית לערן הדס שבלי העצות, התיקונים, המבט המעודד, אך ישיר וישר שלו, לא הייתי מצליחה לחצות מרתון ראיונות ברשתות החדשות של הטלוויזיה הצרפתית. ערן הוא הטוב ביותר כדי להכין כל אחד למצבים כאלו. וכן ערן, אני שומעת את הקול שלך בראש בכל פעם שאני מנופפת בידיים או לא ממקדת מספיק את התשובות. תודה". ​

תמר שבק​

|

כתבת ידיעות אחרונות בפאריז​

"אני יודעת שעברתי תהליך משמעותי בקורס שלך וממליצה לכל מי שרוצה לקפוץ מדרגה בעמידה מול קהל ללמוד ממך. אתה שופע ידע ונותן אותו תמיד בנדיבות. כל כלי שאתה נותן, יכול להיות כלי זהב שעושה שינוי משמעותי".

שרון בריין​

|

מנחת סדנאות כתיבה וקופירייטינג​

"ערן הדס הוא המנטור האולטימטיבי למי שמחפש למקסם את כישוריו. כשהגעתי אליו חשבתי שאני מלאת בטחון עצמי, ורבאלית ומכוונת מטרה, ויצאתי ממנו מקצוענית, עם כלים, תובנות ומטרות חדשות, ובעיקר עם ידיעה ברורה שהשמים הם הגבול"​

דנה ורון פרידמן​

|

שדרנית רדיו ומגישה בטלוויזיה​

"חלמתי שנים להגשים את החלום לעמוד על במה ולדבר. היו לי כל כך הרבה חסימות עד שהגעתי לערן הדס, וכבר מהשיעור הראשון הרגשתי שיש מישהו שרואה אותי, מבין איפה החסימות שלי ויעזור לי להגשים את החלום שלי. ערן אישיות כובשת עם נשמה ענקית, מבין אנשים, רואה הכל בעומק ויודע להוביל, מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וברגישות שלו ידע לבנות את הדרך שנעבור. ואכן עמדתי בגבורה על הבמה, למרות כאבי הבטן פרצתי את התקרה הכי רחוקה שהייתה לי - בזכות ערן הדס. איזה כיף להיות אחרי להצליח לעמוד על במה להרגיש את העוצמה. תודה רבה לך ערן על הדרך על הליווי, על ההקשבה והובלה להצלחה". ​

שפרה כהנוף​

|

שיווק נדלן יוקרה, צפון תל אביב​

ערן היה איש המקצוע הראשון שאמר לי שאני צריך להיות מול מצלמה. ללא הרבה מילים מיותרות, אבל עם המון ניסיון והבנה, העצות והטיפים שקיבלתי מערן האירו לי את הדרך, פתחו עבורי דלתות ומיקדו אותי במה שחשוב. ערן האיר את היתרונות שלי והגביר את הביטחון והאמונה שלי בעצמי אך גם הצביע במקצועיות ובכנות על המקומות בהם הייתי חייב להשתפר ומהר. מאז שפגשתי את ערן לראשונה, הופעתי מאות פעמים מול קהל ומצלמה, ועקרונות העבודה שהטמיע בי מלווים אותי כל הזמן. ערן, תודה. ​

עידו פוס​

|

מגיש טלוויזיה, חברת החדשות 2​

"מודה באשמה! אחרי שקיבלתי לא מעט כלים מערן אני עולה במות בפשטות ובקלות ואפילו נהנה מזה. אלוף האלופים - תודה לך".

לירון אליסוף​

|

מאמן למנהיגות​

"ערן, אתה תותח ועשית בהופעה אחת למנכ"לים של 'תדביק' הבדל ניכר לעין. היה כיף, מרשים ומועיל, כל מה שאפשר לבקש מסדנה".

ענת רון​

|

MarCom Director, Tadbik​

"ערן האמין בי וגילה אותי כיוצרת דעת קהל וכהשראה ועזר לי להביא את הבשורה שלי לקדמת הבמה".

נאורה גולדברג

|

אדריכלית יוקרה

"ערן תודה רבה על ההדרכה האישית, נתת לי כלים מאוד אפקטיביים"

לירן אבישר בן חורין

|

מנכ"לית משרד התקשורת

רציתי להודות לך על המפגש הבלתי רגיל שעשית ליזמים בתוכנית האקסלרציה - יזמות עלית של STARTAU אוניברסיטת ת"א. הפידבקים מהיזמים שהשתתפו במפגש היו מעולים. הסדנה הייתה מדוייקת, נכונה ובעיקר מהנה ופרודוקטיבית עבור היזמים. הערך שנתת ליזמים בהחלט ראוי וגדול.

ברק פינקלשטיין

|

CEO at WaveitApp

"פורום חברי המועצות יוצאי אתיופיה מודה לך מקרב לב על סדנת 'הופעה בתקשורת' במסגרת הסמינר השנתי שלנו בינואר 2017. הסדנא הייתה עשירה, מרתקת, עוצמתית ומשמעותית עבורנו וסיפקה לנו כלים רבים והכרחיים לשיפור ביצוע תפקידנו כחברי מועצה בערים השונות"

מהרטה ברוך רון

|

סגנית ראש עיריית תל אביב

"כחברה השולחת נציגים להתראיין בשוטף, ערן היה המומחה שהיינו זקוקים לו. חד, מנוסה ומקצועי, ערן ידע כמעט מיד למצוא את הנקודות הכי חשובות שלנו, להסביר לנו איפה אנו שוגים ואיך ניתן לשפר. כאשר הנושא נפרס מולך בצורה כל כך ברורה, ה"אסימון נופל" והשיפור הוא מיידי ומשמעותי. התרשמנו עמוקות מהכישרון לאפשר לכל הידע והניסיון, לפגוש אותך בתכל'ס היומיומי שלך ולעשות עבורך את ההבדל"

רונן רמז

|

מנהל שיווק דיגיטלי, חברת אלטמן

"מקצוען משכמו ומעלה, עיתונאי ומרצה מהשורה הראשונה. בעל יכולת נדירה ומגוונת בהטמעת כישורי שפה וגוף בהופעה מול מצלמה. יצירתי, חושב מחוץ לקופסא והופך את מה שנראה כבלתי אפשרי לנגיש לכל אדם או קבוצה החותרים למצוינות מקצועית. מכיר את ערן מקרוב במשך שנים רבות בצמתים הייחודיים והמאתגרים של עולם התקשורת, בהם נחשפתי לאיכותו הגבוהה, ליושרתו, ליכולתו לפרוץ דרכים חדשות בעיסוקיו המגוונים, ולא פחות חשוב מכך לכישוריו לפלס דרך, באהבה ובנועם, אל לב האדם".

ד"ר אורי פז

|

סמנכ"ל חדשות-2 ומנכ"ל ערוץ הכנסת

"ערן, ברצוני להודות לך בשם מנהלי העיר רמת גן על הסדנה המקצועית והמעניינת לה זכינו. נושאי התקשורת והפרזנטציה תרמו לנו רבות"!

אורית איתיאל

|

מנהלת אגף החינוך, עיריית ר"ג

"היו לי ציפיות גבוהות מאוד, ואיכשהו ערן הצליח לייצר קורס בצורה שעלתה על הציפיות שלי. נכנסתי מרצה עם יכולות נחמדות מינוס, ויצאתי מרצה שיכולה לאכול בלי מלח כל הרצאה שאבחר להרצות. בהחלט קיבלתי כלים וחיזוקים משמעותיים מאוד"!

שרון בריין

|

מנחת סדנאות כתיבה וקופירייטינג

"ערן, למדנו ממך המון! תודה לך מעומק הלב על ההדרכה הנהדרת באירוע המדיה בישראל בקרב האקדמאים עולי צרפת בישראל. ההרצאה שלך הייתה מאוד מוערכת וקיבלנו הערכה מאוד חמה מהקהל. זה היה מאוד מעניין ומגרה. תודה רבה"!

Alain Zeitoun

|

מזכ"ל עמותת אקדמאים דוברי צרפתית

"ערן, אתה לא מבין כמה חיזקת אותי. אתה יודע לתת כלים ותקווה שדברים יכולים לקרות. תודה על הכל אין כמוך"!

סימה בכר

|

Phibrows Microblading artist

"היה לי העונג לעבוד עם ערן, איש מקסים, פרקטי מאוד, נוגע בנקודות החשובות בכל מפגש ונותן כלים טובים לחשיבה. בעבודתי איתו הצלחתי להפנים מהר מאוד ולהבין מה אני רוצה להמשך הדרך"

אילן בכר

|

מאמן מנטאלי

"ערן, אתה מקצוען, אדם מדהים. זכות ללמוד ממך".

סמדר פלד

|

כתבת ערוץ 13, מאמנת נשים

"אלוף האלופים. אנשים אפילו לא מבינים כמה שהם צריכים אותך. תודה שזכיתי ללמוד ממך"

ענת רביבו

|

‎‎Owner-operator at ‎Vilonika

⁩: אתה ה game changer בחיים שלי. היום יותר מתמיד אני מלאה בגאווה שהצלחת ללמד אותי להשמיע את קולי. אתה משנה חיים של אנשים, אין נפלא מזה בעולם כולו. תודה רבה 💞💞"

דניאל אור לוי

|

Miss Target ייעוץ אסטרטגי

"ממליץ בחום. עברתי הדרכה אישית עם ערן הדס.TV ובנוסף הדרכה לסוכני ביטוח 'רימונים' בת 4 מפגשים. בעידן בו אנו חיים מודבר במיומנות שהיא חובה לכל בעל מקצוע. ואם כבר ללמוד, אז למה לא מהטוב ביותר?"

קובי דהאן

|

מנהל סוכנות רימונים לביטוח

"המרצה הכי טוב ever"

יעקב ישראל עמר

|

הדובר החרדי

"לא האמנתי שאפשר לבצע שינוי כל כך גדול בזמן כל כך קצר! הגעתי לערן בלי הרבה אמונה, ובכל פגישה הוא הצליח להכניס בי, לא רק את האמונה וההבנה שזה אפשרי - אלא גם את רוח הלחימה העיסקית שיש בי לתוך הסרטונים. היה מאוד חשוב לי להעביר את המסר בצורה אותנטית, וזה בדיוק מה שקורה בכל פעם שאני מעלה סרטון על העסק שלי. ממליצה על ערן בחום, תבואו לעבוד, תבואו להצליח!"

טל זכריה

|

ניהול שרותי משרד ומכירות לעסקים

"ממליץ לכם להשתתף. מאז שטעמתי אני מוציא סרטונים כל הזמן. ובקרוב קורס דיגיטלי. אל תפספסו. שווה כל מחיר!!! החיים שלכם... יהיו בדיוק כמו שרציתם ואף פעם לא העזתם. זה עולם אחר שגיליתי. מודה על שהעזתי להרים הכפפה, להירשם, לשלם, ומאז... השמיים כבר לא הגבול. נפתחו שערי שמיים. אל תוותרו לעצמכם, האיש מצטנע. אבל יש עליו".

אבי רוז

|

סוכנות לביטוח

"ערן הדס הוא האיש שאתם רוצים לפגוש בכניסתכם לעולם התקשורת וההופעה מול קהל. מקצוען בכל רמח איבריו שתשוקתו לתחום לא יודעת שובע, והשילוב הזה יחד עם אישיות מלאת קסם, חוש הומור וידע אינסופי יוצרים איש מקצוע מהמדרגה הגבוהה ביותר, עם יכולת מרשימה להעביר את המסר, לזהות פוטנציאל ולתת את העצה הנכונה"

ד"ר סאמח דאהר

|

בי"ח תל השומר, שדר ספורט-1

"תודה פנומנלית אישית על ההישגים שלך בהתקדמות שלי. הסופרת האמריקאית פלאנרי אוקונור כתבה ספר שלם עם הטייטל "אדם טוב קשה למצוא", ואני מוסיף - ואם מצאת אל תעזוב אותו.."

זאביק בן צבי

|

סופר

"מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. תודה רבה שאפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"

רות עוז שלם

|

נשים במעגל החיים

"חשבתי שיש לי רצון לשנות את העולם, ואין לי שום יכולת כזו. אתה גרמת לי להאמין שהכל אפשרי‼️ אתה נלהב, דוהר קדימה בשקט ובעוצמה, מדויק, מפותח מאוד מאוד, בעל אינטילגנציה רגשית גבוהה, רואה הכל, גם מה שלא נאמר במילים. חכם, ולא פחות חשוב - עוזר לכל כך הרבה אנשים להוציא את עצמם לאור, נותן להם אומץ, דיוק ובהירות בדרך".

צביה וילצ'יק

|

מנטורית לעסקים

"רציתי להגיד לך תודה, כי בזכותך פתחתי סוף-סוף ערוץ יוטיוב כמו שרציתי, ואני מרגישה שאני יודעת מה אני עושה מול המצלמה וזה ממש נהדר, אז תודה רבה"!

מור דניאלי

|

מאפרת מקצועית

בין לקוחותיי

הופעה מול מצלמה

טלוויזיה וניו מדיה
וידאו שיווקי ליוטיוב

לפרטים מלאים

תורת הפרזנטציה

להפוך למרצה
בניית מצגות ונאומים

לפרטים מלאים

השתלמות לארגונים

סדנאות פרזנטציה
public speaking

לפרטים מלאים

אימון אישי

אחד על אחד
ליטוש ותרגול

לפרטים מלאים

HI-BRAND TRAINING

אימון פרימיום למנהלים
תוכנית לארגונים

לפרטים מלאים

בניית הרצאה

הרצאה ב-28 יום
מוכנה ומתורגלת

לפרטים מלאים

קורס דיגיטלי

101 שיעורים מהירים
כללי עשה ואל תעשה

לפרטים מלאים