מתוך הופעה ב'טד'

מתכוננים לפרזנטציה? שואפים להצליח? היכונו להופעה מלאת בטחון

מהי רמת כישורי הפרזנטציה הנוכחיים שלכם? האם המצגת שלכם תרתק את הקהל או תשעמם אותו? בואו לשכלל את היכולות ולעלות על המסלול הבטוח להצלחה

במספר של מפגשים אחד-על-אחד או בקבוצה, לבחירתכם, תוכלו להגיע ליעד: הופעה מהוקצעת ומלוטשת מול קהל. העידן הנוכחי מאפשר לימוד כלים מהיר ויישום משכנע בקלות וביעילות. מה אתם באמת רוצים להגיד, ומהי הדרך היעילה לומר זאת? כיצד תוכלו לשפר את הופעתכם בפני קהל ולפוגג את הלחץ? כיצד תכינו נאום שמטרתו להעביר מסר עיסקי ביעילות? בואו ללמוד בשיטה מהירה, כיצד לבצע פרזנטציה אישית נכונה, כיצד לעורר עניין ולהשתמש בהומור. תוכלו לרכוש כלים וידע מעשי מתקדם להופעה מול קהל ומול מצלמה, כללי הופעה נכונה בפרזנטציה, מיומנויות בעבודה על טקסט, הגייה נכונה ותרגול מצבי אלתור. ההכשרה מועברת באופן חווייתי ומקצועי.

מעין דווידוביץ', גולשת אולימפית בסדנת תקשורת. ערן הדס

תרגול מהיר בדרך להצלחה

נבין איך כדאי להציג את עצמנו ולהעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. נתרגל העברת המסר האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה. כללי עשה ואל תעשה להשתתפות במשחק העיסקי-ניהולי, שפת גוף, העברת מסר וניתוח חומר מצולם (ולמה בכל זאת רבים מהדוברים ומאנשי העסקים המובילים עושים את כל הטעויות האפשריות – בליווי הדגמות וניתוח חומר מצולם).

ערן הדס – לדבר מול קהל ומצלמה למיתוג אישי ולשיווק העסק שלך | Eran Hadass – public speaking

ליצירת קשר: 050-5304051