הכוח העיסקי בהופעה מול קהל ומצלמה

מדוע דיבור מול קהל הוא העתיד בשיווק אישי ועיסקי, קידום בקריירה, עוד לקוחות, יותר מכירות. רוצים לבצע את קפיצת המדרגה האישית? לפניכם הדרך המהירה והקלה לדבר מול קהל ומצלמה.

התחילו בשיפור מיידי!

כך תשפרו את הופעתכם ותבנו מותג אישי חזק

הופעה מול קהל היא דרך מצוינת לבנות את המותג האישי שלנו; לקדם את הקריירה, להרשים את הממונים, להניע את הכפופים; לשכנע קונים פוטנציאלים וכלי לקדם את העסקים ולהרוויח כסף מהידע שלנו.

התחילו בשיפור מיידי!

כך תוכלו להתגבר במהירות על פחד קהל

די לפחד. לעולם לא מאוחר להתחיל מחדש. פחד קהל? אם לא הייתם מרוצים מהעבר, נסו משהו חדש היום. אל תישארו תקועים במקום. זה הרבה יותר קל ממה שנדמה לכם. התחילו בתירגול ושפרו את ביצועיכם

התחילו בשיפור מיידי!

הנאום שלך מנצח

הפיכתכם לדוברים טובים בציבור תשפר את המוניטין שלכם, תגביר את הביטחון העצמי ותאפשר לכם לפתוח הזדמנויות חדשות. ודאו שאתם לומדים לדבר היטב – ומביאים את הפוטנציאל הטמון בכם למיצוי מקסימלי.

התחילו בשיפור מיידי!

להוביל פרזנטציה מנצחת

בואו לקבל את הכלים להופעה מול קהל לשיפור הקריירה. גם אם אתם לא צריכים לערוך מצגות קבועות מול קבוצה, יש מצבים רבים שבהם מיומנויות דיבור טובות בפני קהל יכולות לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם וליצור הזדמנויות.

התחילו בשיפור מיידי!

הכנה להופעה בווידאו

וידאו הפך לדבר הגדול הבא במיתוג ומיצוב אישי. מה יסייע להפוך את הופעתך האישית מול המצלמה למקצועית ברמה הגבוהה ביותר? איך תבדלו את עצמכם מכל השאר? כאן תלמדו את רזי ההופעה המקצועית.

התחילו בשיפור מיידי!

קורס פרזנטציה דיגיטלי

101 שיעורים, רק פרקטיקה, 2-3 דקות בממוצע לכל כלי, טכניקות ושיטות דיבור והופעה, בניית בטחון עצמי, איך לוקחים רעיון חצי אפוי והופכים אותו לעלילה מרתקת. אם מעניין אתכם, במחיר הוגן, כנסו לפרטים

התחילו בשיפור מיידי!

לצאת גדולים בטלוויזיה

המון אנשים רוצים להפוך לכוכבים על המסך, או לטאלנטים על במה, רבים מהם משוכנעים שזה הייעוד שלהם, אבל רק מעטים מוכנים לשלם את המחיר. כך עושים את המעבר למסך, והופכים למקצוענים בתחום שלנו

התחילו בשיפור מיידי!

ערן הדס מעביר סדנת תקשורת לנבחרת ישראל אולימפיאדת ריו 2016

ערן הדס 'רשת' ערוץ 2: מציג את בוגרי בית הספר לטלוויזיה

מאחורי הקלעים: המהדורה המרכזית של חדשות 2

ערן הדס: טיפ 14 להופעה מול קהל ומצלמה - הופעה חיצונית