בואו ללמוד להופיע מול המצלמה כמו המקצוענים

קידום משמעותי לעסקים, עוד לקוחות, יותר מכירות. רוצים לבצע את קפיצת המדרגה? לפניכם הדרך המהירה והקלה לדבר מול מצלמה: כך תוכלו להישמע בצורה משכנעת, מנוסחת היטב ומלאת בטחון. זו ההזדמנות שלכם להשיג שיפור מיידי בפשטות ובמהירות.

רוצים להופיע מול מצלמה וחוששים?

האם הייתם רוצים להקליט את עצמכם מדברים ישירות אל המצלמה עבור וידאו ב-YouTube, לפתיח לאתר האינטרנט שלכם, בפרומו לקמפיין מימון המונים ב-Kickstarter, או אולי קורס מקוון משלכם?

עומדים להתראיין בטלוויזיה על המיזם או העסק שלכם? להגיש פינה בתחום שלכם? האם אתם נרתעים מהמחשבה של לדבר מול המצלמה? ואולי יש לכם ביטחון, אבל אתם מחפשים דרך לחדד את הטכניקה ואת הנוכחות מול המצלמה?

אני אעזור לכם להרגיש בנוח מול המצלמה, להביא למיצוי את הפוטנציאל הטמון בכם, כדי שתוכלו לדבר בביטחון ובחמימות.

איך זה עובד?

נוכחות משכנעת מול מצלמה היא תערובת של טכניקה, נינוחות, הופעה, טקסט ותוכן טוב. את כל אלה תוכלו להשיג במהירות באמצעות שיטה פשוטה של אימון מקצועי להופעה מול מצלמה, שיושמה בהצלחה בסקטורים מגוונים, ובכלל זה מנהלים, אנשי עסקים ומגישים בטלוויזיה.

הדבר המרגיע לגבי הופעתכם מול המצלמה, הוא שאתם לא צריכים להגיע לביצוע מעולה כבר בפעם הראשונה. תוכלו לנסות שוב ושוב, להתאמן, לצלם ככל שתרצו ואנשים אחרים יצפו בווידאו שלכם רק לאחר שהחלטתם לשחרר אותו לאוויר, כשהוא מצוין.

לאן זה יכול להוביל אתכם?

אנשים שעברו הכשרה כזו, מובילים כיום קורסים מקוונים באוניברסיטה, פינות בטלוויזיה, סרטונים שיווקיים באינטרנט, מגישים חדשות בערוץ 2, תוכניות לייף סטייל וספורט. הם קוצרים מחמאות מקצועיות על נוכחות המצלמה שלהם, ואף אחד לא מעלה בדעתו כמה פעמים הם שכחו את השורות שלהם, התרגשו באופן משתק או התבלבלו בדרך להצלחה.

ביי ביי לחוסר הבטחון

הבלבול, חוסר הבטחון, הביישנות, דפיקות הלב המואצות, כל אלה פינו את המקום למקצועיות, לכשרון, לקסם אישי, ולמה שרבים מכנים 'כריזמה'. מתברר שכריזמה היא תכונה שניתן לפתח, והיא מבוססת על ידע, תוכן ובטחון עצמי. אנשים ביישנים, נחבאים אל הכלים, מסוגלים להביא את עצמם לדרגת כריזמה מתקדמת, אם רק יאמצו את הכלים הנכונים ויתחילו בעבודה המקצועית על הופעתם בציבור.

בהכשרה להופעה מול מצלמה אני אשתמש בכל הנסיון הרב שצברתי בתחום, כדי להוביל אתכם לאורך השלבים שעבדו עבורי ועבור אחרים, בדרך להצלחה עסקית ומקצועית, ולביצוע קפיצת המדרגה המבוקשת.

הצעד הראשון

צעדים אלה מתחילים באימון 'על רטוב', ועוד אחד, ועוד אחד, באופן שמסייע לכם למקד את המסר, להרגיש בנוח עם הרעיון של שיחה למצלמה, לפתח את טון הדיבור שלכם, ובעיקר להירגע ולחזור להיות 'אתם', עם היכולות, הנינוחות, והקסם האישי. שיטה זו לתרגול טובה בהרבה מאשר פשוט לדבר אל המראה או לחבר.

אתם תקבלו אימון על שפת הגוף שלכם, הדיבור הנכון, איך ומתי להדגיש את קולכם, מתי לחייך ומה לעשות עם הידיים. כל מפגש בהכשרה ייתן לכם כישורים מעשיים שיכולים לשפר באופן דרמטי את נוכחות המצלמה שלכם, החל ברגע זה ממש.

ערן באולפן עם ירון אברהם

מה אני הולך לקבל מאימון להופעה מול מצלמה?

זכרו כי בהכשרה להופעה מול מצלמה תקבלו יכולת לעצב מסר חזק שמדבר ישירות לקהל היעד שלכם; לבנות תחושה בטוחה ללא פחד קהל, גם אם אתם ביישנים;

להיות נינוחים עם המצלמה ולהיות מסוגלים לדבר אליה כאילו זה בנאדם; ללמוד טכניקות ייחודיות שיהפכו את קולכם למעניין יותר מול מצלמה; להפוך לדוברים מקצועיים שמסוגלים לרתק את הקהל שלכם עם מסר חזק ונוכחות חמימה על המסך. ההכשרה תעניק לכם מטען שלם של מוטיבציה חיובית, כדי שתוכלו לבצע את קפיצת המדרגה וללחוץ על רקורד.

איך ייראה היום שאחרי

  1. נדע איך להגדיר ולדבר במדויק אל קהל היעד

2. נשים מאחור את הביישנות ופחד הקהל

3. נופיע מול מצלמה בצורה בטוחה ומרתקת

נוכל לדבר באורח מקצועי מול מצלמה כדי ליצור קליפ YouTube, קורס מקוון, פתיח לאתר אינטרנט, או פרומו ל-Kickstarter

וידאו הפך להיות הדבר הגדול הבא במיתוג אישי – קטעי וידאו קצרים שנועדו ללכוד את הסיפור העיסקי שלכם ולחלוק אותו עם העולם. די להסתכל על ההצלחה והפופולריות של יישומים שיווקיים בווידאו, שמסייעים לבעלי עסקים להגיע אל הפוטנציאל שלהם. אספנו כאן לכבודכם טיפים חשובים במיתוג אישי ובהופעה מול קהל ומצלמה, שיסייעו לכם להעביר מסר אישי-שיווקי ולהקפיץ את הערך המקצועי שלכם.

קבלו כאן 10 טיפים להופעה מעולה מול מצלמה