בואו נהיה בקשר

PUBLIC SPEAKING
MADE EASY

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

  שאלות נפוצות

  • למה בכלל צריך לדבר מול קהל?

   נאומים והופעה מול קהל הפכו לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו – ובעצם, מי לא? – כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו. אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא.

  • אילו יעדים נוכל להשיג לאחר רכישת הכלים?

   הופעה מול קהל היא דרך מצוינת לבנות את המותג האישי שלנו; הכלים יקנו לכם יכולת לקדם את הקריירה, להרשים את הממונים עלינו, להרשים את הכפופים לנו; היא דרך להוכיח לקונים פוטנציאלים שיש לכם מוצר טוב ביד; היא דרך נאותה לקדם את העסקים; והיא דרך נוספת להרוויח כסף מהידע שלנו. במילים אחרות, כלים נכונים בהופעה מול קהל מעלים את הערך האישי שלנו, בונים לנו מוניטין, ובדרך פלא פורשים בפנינו שטיח אדום להצלחה. הכלים המקצועיים פשוטים – והם יסייעו לכם להגיע לשלב הבא.

  • האם כל אחד יכול להופיע מול קהל ומצלמה?

   אל תחשבו לרגע שאתם לא מסוגלים לדבר מול קהל או מצלמה. אתם נותנים נאומים מדי יום למשפחה, לחברים, לעמיתים שלכם, וכן, אפילו לזרים. השיחות היומיות שלכם הן לא יותר מאשר מיני-נאומים בבגדים יומיומיים. אם אתם יכולים לדבר עם אדם אחד, אתם יכולים לדבר עם קהל של מאות. באמת! כאשר אתם מדברים אל קהל גדול, אתם עדיין מדברים עם אדם אחד בכל פעם, ממש כאילו הייתם משוחחים עם הקופאית בסופרמרקט או נוסע שהתיישב לידכם במטוס. בין אם הנושא הוא מזג האוויר או תיאור של טיול קמפינג אהוב, בתשובה לשאלה "במה אתם עוסקים?" – אתם נותנים נאום מקוצר, שלם, עם התחלה, אמצע וסוף . ייתכן שכבר נתתם 'נאום מעלית' קצר (בדרך כלל לא יותר מ -30 שניות) עם מידע חשוב לקולגה, לבוס, או ללקוח, או שהחלפתם מידע במסיבת קוקטייל. זה באמת לא יותר מפרץ מידע של שלוש דקות שהספיקו כדי להחזיק את תשומת ליבם. במילים אחרות, כבר הענקתם נאומים רבים. נו, זה לא היה קל? אוקיי, אולי זה לא כל כך קל כשאתם בחדר ישיבות מלא באנשים, וכל תשומת הלב מתמקדת בכם, שם למעלה על הבמה. אבל יש לנו עם מה לעבוד.

  • תוך כמה זמן ייעלם פחד הקהל?

   דקות ספורות – ויש שינוי! והם נחנקו עם זה ימים, לילות, חודשים ושנים, והיו משוכנעים שלהם עצמם אין את זה. שלהופיע מול קהל הם אינם מסוגלים. שאת המתנה הזו לא יוכלו לרכוש לעולם, שהנס הזה פסח עליהם. בסדנאות תרגול להופעה מול קהל מגלים מרבית המשתתפים שאת חרדת הדיבור בציבור ניתן לפתור בקלות יחסית. לאחר תרגול לא ממושך, הם חשים הקלה גדולה, אבן גדולה נגולה מעל ליבם, והם מדווחים על כמעט 'לידה מחדש'. אנשים מספרים על צומת משמעותית של שיפור אישי והעצמה, ומסכמים בדרך כלל את החוויה במילים "חבל שלא עשיתי את זה קודם". איזה עולם.

  • מה כולל יום הדרכה חווייתי לארגונים?

   אנו מציעים תוכנית לארגונים המעוניינים להשיג מטרות מגוונות כגון גיבוש העובדים, יציאה מהשגרה, יצירת מוטיבציה והווי חברתי. עם ההכשרה שלנו תוכלו להציע לעובדים או לחברי הצוות שלכם אימון להופעה מול קהל ומצלמה, באופן שיסייע להם להצליח בעבודה, כדי לייצג את החברה שלכם היטב. אילו יעדים אפשריים למימוש באמצעות הכשרת public speaking להופעה מול קהל? 1. גיבוש צוותים 2. הזנקה, סיכום או ציון אבן דרך במבצעים ובתהליכים 3. אינטגרציה בין מחלקות בארגון 4. שילוב אימון בתוכניות לפיתוח מנהלים 5. אימונים אישיים למשתתפים באימוני צוותים, ולמנהלים שמובילים תהליכים. על איזה תוצאות דיווחו צוותים שעברו את סדנאות public speaking למנהלים ועובדים? – הטמעת public speaking ככלי להתקדמות מתמדת – יצירת מחויבות למימוש תוצאות בלתי רגילות – מיצוי פוטנציאל האישי והארגוני – הקניית שפה ככלי ניהולי, לשיפור התקשורת ולשיתוף הפעולה התנעת תהליכים ארגוניים

  "ערן תודה רבה על כלים מקצועיים מועילים מאוד להופעות מול קהל ובתקשורת. זה ללא ספק יתרום לי"

  איציק לארי​

  |

  מנכ"ל עיריית ירושלים​

  "ערן הדס, מנטור לפריצת דרך מקצועית. איך הצלחת לעורר את היכולות החבויות בי, להאמין בעצמי ולכונן רגעים סופר חשובים בחיי. אתה סייף מבלי להחזיק את הרומח, מדויק באיבחון ודואג שזה יתוקן ברגישות על ידי טכניקה שמלווה אותי בכל פרויקט. גרמת לי להאמין בעצמי, להיות פשוט אני בגירסה הכי מצוינת שלי ולהנהיג את דרכי. לנצח אוקיר לך תודה על מתנת המודעות שהנחלת בי וההצלחה שיש לך חלק גדול בה". ​

  דלילה חתואל​

  |

  ספורטאית אולימפית, מנחת סדנאות​

  "ערן הוא האיש הראשון שפגשתי בדרך בתחום התקשורת. כמו רמזור שמכוון אותך בצומת, הוא הקפיד לאפשר לי לנסוע בקצב שלי, בנוחות שחיפשתי לעצמי. אבל יותר מכך, הוא הקפיד לסמן לי גם באור כתום את החולשות, הצורך להיזהר, להקפיד, לחשוב פעמיים. איש תקשורת וטלוויזיה מהמעלה הראשונה, שאני חייב לו המון. על תשומת הלב, על האמון והאמונה ועל הפרגון. נכנסתי לקורס שלו מלא מוטביציה עם אפס ניסיון, בחור צעיר עם חלום שהתגשם, ויצאתי ממוקד לעצמי וחדור מטרה. יש רגעים שצריך לעצור ולומר לאנשים טובים בדרך מילה אחת. ערן, תודה".

  ירון אברהם​

  |

  כתב דסק מדיני ומגיש, חדשות 12​

  היה לי חלום לדבר עם קהל ותאריך להגשים אותו... זה הרגע שפגשתי את ערן. עם מנטור, חשובה הכימיה ואמון כדי לצאת לדרך משותפת. הליווי האישי היה כל מה שהייתי צריכה כדי שאוכל לחבק את השדים והפחדים ולהתמודד עם הלחצים. בעזרתו המדויקת והמקצועית שברתי הרבה מחסומים והגעתי מוכנה ומקצועית לרגע המיוחל, שלא רק שלא היה טראומתי - אלא מאוד מהנה (ונראה שפתח לי תיאבון לעוד). תודה ערן על הכל! ממליצה בחום לכל אחד שצריך להציג בפני קהל

  גלית גלשטיין​

  |

  מנהלת דיליג'נט ישראל​

  "ערן הדס הוא בר-סמכא מהשורה הראשונה לתחומי התקשורת. איש רחב אופקים, בעל ידע בלתי רגיל, סקרנות אינטלקטואלית ותפיסת עולם מקצועית מקורית ופורצת דרך. זכיתי ללמוד ממנו רבות, תוך השתאות מהרמה הפדגוגית הגבוהה, האסרטיביות וכישורי המנהיגות. ערן הוא דמות מוערכת מאוד המשמש מודל של עיתונאי, מורה, מרצה, מנהל ויזם. רהיטותו של ערן, עושר לשונו וכישוריו הרטוריים הולכים לפניו. בכל הצמתים בהם פגשתיו הפגין רמה מקצועית ואישית גבוהה, איכפתיות, חריצות ואורך רוח".

  ד"ר רון שביט​

  |

  יועץ לנשיא המדינה ופרשן בערוץ הכנסת​

  "ערן היקר, רוצה להודות לך מקרב לב על הסדנה למנהלי בתי הספר של תובנות. הסדנה היתה מדויקת לצרכים שלנו - חשפה את חשיבות הנושא, העניקה כלים להתמודדות, חשפה את הסוגיות לשיפור ונתנה לנו מוטיבציה, רצון ואמונה - שביכולתנו לעבוד ולהשתפר. נהנינו מאופן ההגשה, המקצוענות, הביקורת הבונה, מהרצון הטוב ומהאיכות והמוקפדות בכל פרט. המשתתפים שיבחו את הסדנה וטענו כי חשו נתרמים באופן משמעותי ויוצא דופן. הסדנה העניקה לנו רוח גבית, פרגון והשראה ועל כך הערכתי הרבה"

  קארן טל​

  |

  מנכ"לית תובנות בחינוך​

  לקריאת חוות דעת

  הופעה מול מצלמה

  טלוויזיה וניו מדיה
  וידאו שיווקי ליוטיוב

  לפרטים מלאים

  תורת הפרזנטציה

  להפוך למרצה
  בניית מצגות ונאומים

  לפרטים מלאים

  השתלמות לארגונים

  סדנאות פרזנטציה
  public speaking

  לפרטים מלאים

  אימון אישי

  אחד על אחד
  ליטוש ותרגול

  לפרטים מלאים

  HI-BRAND TRAINING

  אימון פרימיום למנהלים
  תוכנית לארגונים

  לפרטים מלאים

  בניית הרצאה

  הרצאה ב-28 יום
  מוכנה ומתורגלת

  לפרטים מלאים

  קורס דיגיטלי

  101 שיעורים מהירים
  כללי עשה ואל תעשה

  לפרטים מלאים

  טל זכריה

  מאמנת כושר

  "לא האמנתי שאוכל לעמוד מול קבוצה גדולה של אנשים, לדבר, להוביל ולהעביר אימונים, ואפילו להופיע בטלוויזיה. מאז שצברתי בטחון הקריירה שלי ביצעה קפיצת מדרגה. תודה!"

  דנה ורון פרידמן

  שדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה

  "ערן הדס הוא המנטור האולטימטיבי. כשהגעתי אליו חשבתי שאני מלאת בטחון עצמי, ורבאלית ומכוונת מטרה, ויצאתי ממנו מקצוענית, עם כלים, תובנות ומטרות חדשות, ובעיקר עם ידיעה ברורה שהשמים הם הגבול"

  יניב גלעדי

  קריין מקצועי ושדר רדיו

  "ערן נתן לי את הבטחון להתייצב לראשונה בחיי מול מצלמה, ואפילו לאהוב את זה! הוא מקצוען אמיתי שיודע לזהות את היכולות שיש בנו, ומוביל אותנו להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר".

  רות עוז שלם

  נשים במעגל החיים

  "מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. תודה רבה שאפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"