ערן הדס - אימון אישי

הכשרה זו תאפשר לכם:

ללמוד בקצב שלכם כיצד להופיע בבטחון מול קהל 

לקבל במיקוד אישי את כל הכלים המעודכנים והטובים בישראל 

לבנות הרצאה או נאום להופעה מול קהל המבוססים על המיומנויות והנסיון שלכם

להרכיב נאום מנוסח היטב בתהליך פשוט ורב עוצמה

ללמוד באחד-על-אחד איך להיות פרזנטורים כריזמטים ומשכנעים

ליצור מעמד של מומחה

ומי יודע לאן זה ייקח אתכם…

למידע נוסף ותיאום פגישה

אימון אישי – מה לומדים?

מתכוננים לפרזנטציה? שואפים להצליח? הכינו את עצמכם להופעה מלאת בטחון

במספר של מפגשים אחד-על-אחד תוכלו להגיע ליעד: הופעה מהוקצעת ומלוטשת מול קהל, השתתפות ודיבור בוטח בישיבות, ניטרול של פחד קהל וכלים שימושיים לעליית מדרגה אישית ומקצועית. העידן הנוכחי מאפשר לימוד כלים מהיר ויישום משכנע בקלות וביעילות. מה אתם באמת רוצים להגיד, ומהי הדרך היעילה לומר זאת? כיצד תוכלו לשפר את הופעתכם בפני קהל ולפוגג את הלחץ? כיצד תכינו נאום שמטרתו להעביר מסר עיסקי ביעילות? בואו ללמוד בשיטה של אימון אישי, כיצד לבצע פרזנטציה אישית נכונה, כיצד לעורר עניין ולהשתמש בהומור. תוכלו לרכוש כלים וידע מעשי מתקדם להופעה מול קהל, כללי הופעה נכונה בפרזנטציה, מיומנויות בעבודה על טקסט, הגייה נכונה ותרגול מצבי אלתור. ההכשרה מועברת באופן חווייתי ומקצועי.

תרגול אישי בדרך להצלחה

נבין איך כדאי להציג את עצמנו ולהעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. נתרגל העברת המסר האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה. כללי עשה ואל תעשה להשתתפות במשחק העיסקי-ניהולי,  שפת גוף, העברת מסר וניתוח חומר מצולם (ולמה בכל זאת רבים מהדוברים ומאנשי העסקים המובילים עושים את כל הטעויות האפשריות – בליווי הדגמות וניתוח חומר מצולם).

למי מתאים אימון אישי?

אם גם אתם רוצים את הזמן והמרחב להתמקד ברכישת הבטחון להופעה מול קהל, והמיקוד והיחס האישי מאוד חשובים לכם, אימון אחד-על-אחד נועד בדיוק בשבילכם. כאן תוכלו לעבוד בקצב שלכם, כל הפוקוס עליכם, וההכשרה ממוקדת 100% על היכולת שלכם. 

מפגשי הכשרה פרטיים, באימון עם מאמן אישי, הם הזדמנות פז לפתח מיומנויות להופעה טובה בציבור בקצב שלכם. בדיוק עבורכם, המעוניינים ברכישת הכלים במרחב אישי, בנינו אימון ממוקד ממוקד לצרכים שלכם אישית. הכשרה אחד-על-אחד נותנת לכם את ההזדמנות לעבוד על כל מיומנויות המפתח שאתם צריכים. עבור עבודתכם, עבור העסק, לקידום הקריירה שלכם ולקבלת המעמד המקצועי שאליו אתם שואפים. 

שואפים לקדם את הקריירה לשלב הבא?

כלים ממוקדים עבור יכולות ההופעה שלכם מול קהל במפגשי אימון אישיים יהיו בעבורכם ההתאמה המושלמת.

ערן הדס – לדבר מול קהל ומצלמה למיתוג אישי ולשיווק העסק שלך | eran hadass – public speaking

 ליצירת קשר: 050-5304051

הקורס המזורז

4 מפגשים

טלוויזיה וניו מדיה

וידאו שיווקי ביו-טיוב

בניית מצגות

ונאומים

סדנאות חוויה

public speaking

אחד על אחד

+ בונוס חינם

אימון פרימיום למנהלים

תוכנית לארגונים

בואו לבנות את המותג האישי דרך הופעה מול קהל

למה בכלל צריך לדבר מול קהל?

נאומים והופעה מול קהל הפכו במידה רבה לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו –  ובעצם, מי לא? –  כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו.

אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא. 

ברוריה ביגמן, הוועד האולימפי

"ערן, היה פשוט נפלא! שמחתי מאד לראותך בפעולה מול משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016, ספורטאים ומאמנים. עבודתך ברמה הגבוהה ביותר. יישר כוח!"

רון שביט, יועץ לנשיא המדינה

"ערן הדס הוא בר-סמכא מהשורה הראשונה, זכיתי ללמוד ממנו רבות. מפגין רמה מקצועית ואישית גבוהה, איכפתיות, חריצות ואורך רוח".

רות עוז שלם, נשים במעגל החיים

"מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. אוהבת אותך מראש. תודה רבה שאיפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"

ערן הדס, הופעה מול קהל, הופעה מול מצלמה, דיבור בפני קהל, דיבור מול קהל, ערוץ 2, ערן הדס ערוץ 2, ערן הדס רשת, ערן הדס עיתונאי, פחד קהל, קורס הופעה מול קהל, קורס הופעה מול מצלמה, Eran hadass, Eran hadas