טלוויזיה וניו מדיה

וידאו שיווקי ליו-טיוב

להפוך למרצה

בניית מצגות ונאומים

ליצירת קשר – ערן הדס: 050-5304051

 

כך זה נראה לאחר הכשרה להופעה מקצועית

למידע נוסף ותיאום פגישה

בואו לבנות את המותג האישי דרך הופעה מול קהל

למה בכלל צריך לדבר מול קהל?

נאומים והופעה מול קהל הפכו במידה רבה לחלק חשוב בשוק העיסקי המודרני שבו למילה ולכושר השכנוע יש משקל מכריע ביכולת שלנו לפתוח דלתות, להתקדם, להשיג מטרות ולשגשג בשוק העבודה. כל מי שמבקש קידום או מעוניין להגיע לעמדת ניהול, כל יזם שצריך למכור את הרעיון שלו, כל איש עסקים עצמאי שצריך להזיז הרים בכדי לפתוח את הדרך לקידום העסק, כל עורך דין שצריך לטעון לטובת הלקוח שלו, כל מנכ"ל שמעוניין להניע את עובדיו –  ובעצם, מי לא? –  כולנו משתמשים בהופעה בציבור כדי להעביר את המסר הרצוי לקהל גדול, במטרה לזכות בתמיכה למטרה שלנו.

אני אעזור לכם להגיע אל המטרה מהר מכפי שנדמה, בכלים מקצועיים פשוטים שיסייעו לכם להגיע לשלב הבא. 

טל זכריה, מאמנת כושר

"לא האמנתי שאוכל לעמוד מול קבוצה גדולה של אנשים, לדבר, להוביל ולהעביר אימונים, ואפילו להופיע בטלוויזיה. מאז שצברתי בטחון הקריירה שלי ביצעה קפיצת מדרגה. תודה!"

יניב גלעדי, קריין מקצועי ושדרן רדיו

"ערן נתן לי את הבטחון להתייצב לראשונה בחיי מול מצלמה, ואפילו לאהוב את זה! הוא מקצוען אמיתי שיודע לזהות את היכולות הטבעיות שיש בנו, ובדרכו המיוחדת מוביל אותנו צעד אחר צעד כדי שנדע איך להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר".

רות עוז שלם, נשים במעגל החיים

"מעולם לא חשבתי שהקורס יעביר אותי תהליך רגשי עמוק מאוד ומטלטל. תודה רבה שאיפשרת לי לעבור את החוויה הזו. לעולם מוקירה לך תודה. רותי"

ערן הדס. הופעה מול קהל, הופעה מול מצלמה, הופעה בטלוויזיה, הכנה להגשת פינה בטלוויזיה, פחד קהל, ערן הדס רשת, ערן הדס עיתונאי, ערן הדס ערוץ 2, eran hadas, eran hadass, לדבר מול מצלמה, ערן הדס tv, הכנה לראיון בטלוויזיה, לימודי תקשורת, הכנה לנאום, לדבר כמו TED